Chrzciny

celebrowanie w gronie najbliższych

Wyjątkowe wydarzenie - chrzest dziecka

Przyjęcie w rodzinnym gronie

Celebrowanie wyjątkowego momentu chrztu zyskuje niepowtarzalny charakter w Restauracji U Studniara. Nasza restauracja, położona w malowniczym Murzasichlu pod Tatrami, oferuje elegancką i kameralną przestrzeń do organizacji chrzcin.

Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i atrakcyjny sposób podania doceniło już wielu naszych gości. Nasza oferta obejmuje różnorodne zakąski na zimną płytę czy słodki stół z fontanną czekoladową , ciastami i owocami. Z dbałością o detale, zapewniamy uroczystą atmosferę, a doświadczona obsługa sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą organizacji chrzcin, zapraszamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego.

Galeria

Zapytaj o imprezę

Wypełnij formularz

Informacje dotyczące imprezy

Dane kontaktowe

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

tagi: chrzciny murzasichle, chrzciny zakopane, chrzciny na podhalu