Restauracja / Karczma

U Studniara Murzasichle

Miejsce z klimatem

Piękne wnętrza z rodziną atmosferą

Restauracja położona w górnej części miejscowości Murzasichle, słynie z pysznej kuchni regionalnej oraz włoskiej. Poprzez swoje położenie, przy posiłku można nie tylko rozkoszować się smakiem przygotowanych potraw, ale także wyjątkowym widokiem na panoramę Tatr. W okresie letnim do dyspozycji gości pozostaje również taras widokowy i ogródek, w którym znajduje się plac zabaw dla dzieci

Menu

Rozkoszuj się smakiem naszych dań

W Restauracji U Studniara możesz skosztować wyśmienitych dań kuchni regionalnej i polskiej oraz oryginalnej kuchni włoskiej, której tajniki zdradził nam rodowity Włoch z Toskanii Vincenzo Mecca. Vincenzo był szefem kuchni włoskiej w Restauracji U Studniara i przez okres swej pracy przekazał naszej rodzinie receptury oparte na świeżych włoskich produktach.

Sala Balowa

Wesela, imprezy, bankiety

Restauracja U Studniara posiada również Salę Balową, w której możesz zorganizować przyjęcia, bankiety i wszelkie inne imprezy okolicznościowe. Profesjonalna obsługa, wyjątkowy gościnny klimat oraz znakomite jedzenie sprawią, że chwile biesiady z przyjaciółmi będą niezapomniane. Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy. Odwiedź nas, aby poznać prawdziwą góralską gościnę!

Wyjątkowa historia

Tradycja od pokoleń

Restaurację, spośród innych lokali, wyróżnia jej wyjątkowa historia. Sama nazwa pochodzi od przydomka, nadanego przodkowi obecnych właścicieli restauracji, który wykopał pierwszą studnię w Murzasichlu. W 1926 roku Franciszek Łukaszczyk “Studniar” wybudował chałupę góralską, w której obecnie, po rozbudowie, znajduje się restauracja.

Galeria zdjęć

Restauracja

tagi: murzasichle karczma, pizza murzasichle, restauracja murzasichle