Wesela i śluby

Zorganizuj wesele Twoich marzeń

Wesele pod Tatrami

Niepowtarzalna ceremonia w wyjątkowym miejscu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty weselnej w Restauracji U Studniara. Jeżeli zależy Państwu na regionalnym klimacie, swobodnej atmosferze i profesjonalnej obsłudze to nasza restauracja jest idealnym miejscem na organizację Państwa wesela . Jesteśmy dumni z tradycji, jaką reprezentujemy od 2001 roku i chcemy uczynić Wasze wesele niezapomnianym wydarzeniem.

Oferta weselna

nasza oferta obejmuje

Sala Weselna

Nasza sala weselna idealnie łączy nowoczesność z tradycją góralską. Sala może pomieścić do 120 osób przy weselnym ustawieniu stołów z wydzieloną częścią podłogi tanecznej. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i klimatyzacja zapewnią idealne warunki na tańce i radość.

Menu Weselne

Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i atrakcyjny sposób podania doceniło już wielu naszych gości. Nasza oferta obejmuje różnorodne zakąski na zimną płytę, stół wiejski bogaty w lokalne wędliny, sery i inne produkty domowej roboty, słodki stół z fontanną czekoladową, ciastami i owocami.

Profesjonalna Obsługa

Nasz profesjonalny zespół dokłada wszelkich starań ,aby goście weselni czuli się w naszym lokalu komfortowo i swobodnie.

Usługi dodatkowe

  • Możliwość zorganizowania noclegów ze śniadaniem w naszym pensjonacie, znajdującym się obok restauracji.
  • Pomoc przy zorganizowaniu kapeli góralskiej, DJ’a, tortu weselnego oraz fotografa, aby ułatwić Państwu organizację wesela

Indywidualne podejście

Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować naszą ofertę do potrzeb i życzeń Nowożeńców. Podczas przygotowań mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w każdym aspekcie organizacji wesela. Dzięki nam odkryjecie magię tradycji góralskiej w Restauracji U Studniara. Razem uczynimy Wasze wesele wyjątkowym momentem, pełnym miłości, smaku i niepowtarzalnej atmosfery.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą organizacji wesela, zapraszamy do wypełnienia naszego formularza

Galeria

Zapytaj o imprezę

Wypełnij formularz

Informacje dotyczące imprezy

Dane kontaktowe

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

tagi: sala weselna zakopane, wesela zakopane, ślub w tatrach, ślub w górach, wesela na podhalu