Imprezy firmowe

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

Przyjęcia firmowe w górach

zorganizuj imprezę firmową w Tatrach

Zapraszamy firmy do organizacji niezapomnianych wydarzeń w naszej klimatycznej Restauracji U Studniara. Jesteśmy gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, oferując zarówno imprezy integracyjne, jak i profesjonalne spotkania biznesowe oraz konferencje.

Oferta dla firm

nasza oferta obejmuje

Imprezy integracyjne

Tworzymy atmosferę pełną radości i wspólnego budowania relacji między pracownikami. Nasza wyśmienita regionalna kuchnia i fachowa obsługa sprawią, że impreza integracyjna Państwa firmy będzie dla pracowników niezapomnianym wydarzeniem.

Spotkania Biznesowe i Konferencje

Nasza klimatyczna sala konferencyjna jest wyposażona w niezbędny sprzęt, w tym rzutnik i profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy wygodne warunki do efektywnych rozmów biznesowych i prezentacji.

Różnorodność Rozrywki

  • Możliwość zorganizowania występu Kapeli Góralskiej, aby dodatkowo uatrakcyjnić Wasze wydarzenie.
  • Możliwość zamówienia DJ’a który zapewni oprawę muzyczną na Państwa wydarzeniu.
  • Możliwość zorganizowania ogniska z kuligiem, dostarczającego niezapomniane chwile integracji.

Pensjonat w sąsiedztwie restauracji

Oferujemy noclegi ze śniadaniem w naszym przytulnym pensjonacie. Posiadanie pensjonatu obok restauracji oznacza, że uczestnicy imprezy mogą skorzystać z wygodnych noclegów bez konieczności długiego przemieszczania się po zakończonym evencie. To nie tylko oszczędza czas i koszty ,ale także zwiększa komfort uczestników.

Idywidualna oferta

Nasza pomocna ekipa jest gotowa dostosować ofertę do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy elastyczni i gotowi spełnić wszelkie oczekiwania w miarę naszych możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą organizacji wydarzenia dla Twojej firmy, zapraszamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego.

Zapytaj o imprezę

Wypełnij formularz

Informacje dotyczące imprezy

Dane kontaktowe

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

tagi: eventy firmowe murzasichle, imprezy firmowe zakopane, przyjęcie firmowe w górach, imprezy integracyjne na podhalu