Imprezy firmowe

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

Przyjęcia firmowe w górach

zorganizuj imprezę firmową w Tatrach

Zapraszamy firmy do organizacji niezapomnianych wydarzeń w naszej klimatycznej Restauracji U Studniara. Jesteśmy gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, oferując zarówno imprezy integracyjne, jak i profesjonalne spotkania biznesowe oraz konferencje.

Oferta dla firm

nasza oferta obejmuje

Imprezy integracyjne

Tworzymy atmosferę pełną radości i wspólnego budowania relacji między pracownikami. Nasza wyśmienita regionalna kuchnia i fachowa obsługa sprawią, że impreza integracyjna Państwa firmy będzie dla pracowników niezapomnianym wydarzeniem.

Spotkania Biznesowe i Konferencje

Nasza klimatyczna sala konferencyjna jest wyposażona w niezbędny sprzęt, w tym rzutnik i profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy wygodne warunki do efektywnych rozmów biznesowych i prezentacji.

Różnorodność Rozrywki

  • Możliwość zorganizowania występu Kapeli Góralskiej, aby dodatkowo uatrakcyjnić Wasze wydarzenie.
  • Możliwość zamówienia DJ’a który zapewni oprawę muzyczną na Państwa wydarzeniu.
  • Możliwość zorganizowania ogniska z kuligiem, dostarczającego niezapomniane chwile integracji.

Pensjonat w sąsiedztwie restauracji

Oferujemy noclegi ze śniadaniem w naszym przytulnym pensjonacie. Posiadanie pensjonatu obok restauracji oznacza, że uczestnicy imprezy mogą skorzystać z wygodnych noclegów bez konieczności długiego przemieszczania się po zakończonym evencie. To nie tylko oszczędza czas i koszty ,ale także zwiększa komfort uczestników.

Idywidualna oferta

Nasza pomocna ekipa jest gotowa dostosować ofertę do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy elastyczni i gotowi spełnić wszelkie oczekiwania w miarę naszych możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą organizacji wydarzenia dla Twojej firmy, zapraszamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego.

Zapytaj o imprezę

Wypełnij formularz

Informacje dotyczące imprezy

Dane kontaktowe

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Imprezy firmowe w U Studniara – niezapomniane wydarzenia w Murzasichlu

Organizacja imprez firmowych to doskonały sposób na zintegrowanie zespołu i zbudowanie pozytywnych relacji między współpracownikami. W restauracji U Studniara zapewniamy nie tylko widoki na malownicze Tatry, ale również profesjonalne podejście do każdego wydarzenia, co jest gwarantem jego sukcesu. Nasze doświadczenie i dbałość o detale pozwala dostosować każdą imprezę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań organizatora. Wyjątkowa atmosfera naszego obiektu sprzyja zarówno oficjalnym spotkaniom, jak i mniej formalnym integracjom.

U Studniara oferujemy szeroki wachlarz możliwości organizacji eventów firmowych. Można u nas zorganizować konferencje i szkolenia, dzięki nowoczesnej i klimatycznej sali konferencyjnej, która w pełni oddaje regionalny charakter naszego lokalu. Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny, rzutnik oraz flipchart. Ponadto, proponujemy organizację bankietów i gal, które mogą być uświetnione regionalnymi potrawami z naszej polskiej, ale też i włoskiej kuchni. Dla firm poszukujących nieco mniej formalnych form integracji, oferujemy wieczory tematyczne, takie jak wieczory góralskie z muzyką na żywo i lokalnymi przysmakami.

U Studniara Murzasichle – idealne miejsce na imprezy firmowe w pobliżu Zakopanego

Wybór lokalizacji na organizację wydarzeń firmowych ma kluczowe znaczenie dla ich sukcesu. U Studniara w Murzasichlu, położony zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego, oferuje unikalne warunki, które sprzyjają zarówno koncentracji, jak i relaksowi. Otoczenie naszego obiektu, z dala od miejskiego zgiełku, pozwala na pełne skupienie i efektywność podczas profesjonalnych spotkań i konferencji. Jednocześnie, bliskość przyrody i widoki na tatry zapewniają niepowtarzalny nastrój, który sprzyja budowaniu relacji w zespole.

Nasz obiekt to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez firmowych blisko Zakopanego. Dysponujemy przestronnymi i dobrze wyposażonymi pokojami gościnnymi, dzięki czemu firmy mogą zarezerwować cały weekend bądź kilka dni w tygodniu na tego typu wydarzenie. Posiadamy też ekskluzywne apartamenty, które zapewniają wysoki standard pobytu dla uczestników wydarzenia. Po imprezie firmowej czy bankiecie istnieje możliwość wybrania się w góry oraz zwiedzania okolicy. Świetna okolica do tego, aby z jednej strony móc przyswoić wiedzę, jak i nieco odpocząć.

U Studniara Murzasichle – idealne miejsce na niezapomniane imprezy firmowe w Małopolsce

Małopolska to region, który przyciąga firmy i gości biznesowych z całej Polski oraz z zagranicy, głównie dzięki swojej różnorodności kulturowej, bogatej historii oraz wyjątkowym krajobrazom. Region ten jest łatwo dostępny z największych miast Polski dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej i lotniczej, co sprawia, że jest chętnie wybierany jako miejsce na konferencje, szkolenia i integracje.

U Studniara w Murzasichlu zaprasza do organizacji imprez firmowych, bankietów oraz innych wydarzeń korporacyjnych. Naszą zaletą jest nie tylko doskonała lokalizacja, ale także autentyczny klimat góralski, który dodaje uroku każdemu spotkaniu. 

W U Studniara każda impreza firmowa to nie tylko szansa na rozwój zawodowy i integrację, ale także niezapomniane przeżycie, które łączy w sobie profesjonalizm z lokalnym charakterem i wysoką jakością obsługi.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tagi: eventy firmowe murzasichle, imprezy firmowe zakopane, przyjęcie firmowe w górach, imprezy integracyjne na podhalu